Веб студія СКАЙТ розробляє сайти на власному програмному забезпеченні, так званій системі управління контентом (англ. CMS - Content Management System). Переваги такого підходу є якість, швидкість виконання робіт, підбір найбільш оптимальних та дешевих рішень для замовника у зв'язку з досконалим знанням та розумінням роботи системи.

СКАЙТ-CMS нова система управління контентом сайту, але вже зарекомендувала себе як стабільна, стійка до відмови CMS, оптимізована для мінімізації навантаження на сервер. Це інструмент для управління структурою сайту, наповнення сторінок текстами, картинками, флеш-роликами, відео та іншими матеріалами. Кількість сторінок необмежена, як і вкладеність одна в одну (підрівні).

На сайті передбачено 6 незалежних меню, їх структуру можна створювати з адміністративної панелі (адмінки).

Платформа (CMS) є модульним. За бажанням можна підключити вже готові модулі або розробити нові спеціально під потрібне завдання сайту. На даний момент реалізовані модулі для управління новинами, голосуваннями, галереями картинок, коментарями, формою зворотного зв'язку, пошуком по сайту, оголошеннями, інтернет-магазином та ін.

Телефонуйте 099 34 922 34 або пишіть
щоб замовити розробку сайту

Замовити