Розробка сайту на шаблоні. Швидкий шлях до елегантного сайту.

Хочете швидко та легко запустити свій бізнес в інтернеті чи онлайн представництво? Це справді можливо! Завдяки величезній кількості готових шаблонів можна наочно визначитися з вибором потрібного та попередньо побачити дизайн свого майбутнього сайту.

Які бувають шаблони сайту?

Завдяки величезній популярності CMS для розробки більшості веб-сайтів немає необхідності програмувати його з «чистого листа» або використовувати фреймворки як основу майбутнього сайту. Завдяки цьому в Інтернеті з'явилися компанії, які спеціалізуються саме на розробці готових шаблонів.

Шаблони можуть бути як HTML, так і для CMS. Як правило, рішення для популярних «движків» мають додатковий функціонал, що спрощує адміністрування сайту та підходять саме до своєї системи управління контентом, для якої вони розроблялися.

Залежно від специфіки шаблону він може мати вже налаштований та опрацьований дизайн для таких сторінок, як кошик, каталог товарів, картка товару, оформлення замовлення, сторінок контактів та інших. При цьому в адмінці може бути зручне його налаштування. Для повної ефективності таких шаблонів, щоб побачити всі його можливості, необхідне встановлення та налаштування додаткових плагінів, з якими він розрахований працювати.

Приклад. Один шаблон – безліч варіантів оформлення сторінок.

Якщо Вам сподобався HTML-шаблон, ми виконуємо його вбудовування в CMS. При цьому зовнішній вигляд буде максимально збережений. Дрібні відмінності у зовнішньому вигляді можуть бути пов'язані з особливостями роботи CMS та її версії.

Варто зазначити, що шаблонність не є ключовим моментом при розробці інтернет магазинів, сайтів візиток або унікальних проектів.

Шаблони можуть бути платні та безкоштовні. Для перших, як правило, розробник надає послуги з підтримки, оновлення та інші послуги.

Переваги розробки шаблонних сайтів

  • Насамперед – ціна. Шаблонне рішення є дешевшим рішенням у порівнянні з сайтом на унікальному дизайні. Причина – відсутність необхідності створювати унікальний дизайн, його верстати в HTML і вбудовувати в «движок».
  • Можливість внесення змін до дизайну. Поняття шаблонність не повинно Вас відлякувати. Це лише основа, каркас для майбутнього сайту. При розробці будь-які елементи можуть бути змінені за вимогами замовника. Наприклад, зміна кольору/фону/шрифту, розміщення меню, слайдера, карти, телефонів та інших інформаційних та динамічних блоків узгоджуються із замовником та впроваджуються на етапі розробки сайту. До того ж, ми прагнемо створювати сайти з унікальним зовнішнім виглядом, навіть якщо це популярний шаблон.
  • Додатковий функціонал. Деякі шаблони вже можуть мати необхідний функціонал, який не потрібно буде реалізовувати. Наприклад, зручне редагування вкладок, лічильників, слайдерів, стилізованих текстових блоків, керування картою та багато інших. ін.
  • Швидкий старт! Якщо замовник має всю необхідну інформацію, яку потрібно відобразити на сайті (структура розділів, контент, логотип, фото ..) і бачення майбутнього сайту, то запуск шаблонного сайту займе значно менше часу.

Вибір гарного шаблону для майбутнього сайту, правильне його налаштування, унікальний якісний контент - запорука УСПІШНОГО ШВИДКОГО СТАРТУ!